UTVLite Hakkında

WordPress Canlı TV Teması UsluTV ile Kısa sürede yükselişe geçin. İhtiyacınız olan herşey artık WordPress’in gücüyle birleşti.

UTVLite WP Canlı TV Teması Lisans Fiyatı: 120 TL
Ek Lisans: 40 TL
Kurulum: Ücretsiz
Tam Kurulum ve Ayarlar: Tema ayarları, eklenti kurulumu ve eklenti ayarları, site Google Search Console’a ekleme ve Siteharitası gönderme, örnek bir kanal eklemesi dahil 10 TL‘dir.

Domain DMCA yada Ban yemesi durumunları göz önüne alınarak domain lisansı sağlanmaktadır. Domaini kaybetmeniz yada domain ban durumunda ek lisans almanız gerekmektedir. Lisans aktarımı malesef yapılamamaktadır. Domainin www yada www’siz https veya http gibi tüm sürümlerinde çalışır. Ayrıca subdomainde de lisans çalışmaktadır.

Domain değişikliği mümkün değildir.

Nasıl Satın Alabilirim ?

UtvLite WordPress Canlı TV Temasına sahip olmak isteyen müşterilerimizin Skype yada Whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçmesi gerekmektedir.

İletişim Bilgilerimiz:

Skype: Kcmedia42
Whatsapp: +9 0539 717 87 58 (0539 717 US LU)

Ödeme Yöntemleri

Webmoney (Dolar ve Yurtdışı Müşterilerimiz için)
PaPARA (Mobil yada Diğer Bankalar)
EnPARA (Finansbank IBAN)

Lisans Sistemi Nasıl İşliyor ?

UtvLite WordPress Canlı TV İzle Teması 1 Domain lisanslı şekilde satılmaktadır. Satış sonrası bize verdiğiniz domain adresine göre tema lisanslanır ve size tema dosyası teslim edilir.

Bu nedenle Temanın sunucu(host) üzerinde verimli çalışabilmesi için ioncube kurulu olması gerekir. Türkiye ve dünyada hemen hemen bütün hosting firmaları ioncube desteği sağlamaktadır.

Daha önce Uslumedya üzerinden script satın almış müşterilerimiz bu temaya %30 indirim kazanır.

WordPress Kullanmak İstemiyorum Ne Yapabilirim ?

Daha profosyonel bir iş yapmak istiyorsanız, dilerseniz Canlı TV Scriptlerimizden faydalanabilirsiniz;
CanlıTV V1 Demo | Canlı TV V2 (Utv2) Demo

GTMetrix : https://gtmetrix.com/reports/utvlite.uslumedya.com/L7EsHXUj

Google PageSpeed Test Sonuçları:

Utvlite WordPress Canlı TV Teması Tüm Özellikleri

 • 2 Farklı Player desteği mevcuttur. Player ayarlarını Görünüm > Özelleştir > Ayarlar bölümünden basitçe gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ülke ve Ülke Resmi için ayrı bir taksonomi oluşturulmuştur. Kategori ekler gibi Ülkenizi ekleyip, resim yükleyebilirsiniz. Yazılar > Ülkeler
 • Ana menü, Alt menü olmak üzere Görünüm > Menüler’den düzenleyebileceğiniz 2 menü içermektedir.
 • Her kanal için 3 farklı yayın ekleyebilir bunu yine kanal oluştururken Yayının link mi yoksa Embed mi olduğunu belirtebilirsiniz.
 • Kanal bilgi panelini Görünüm > Özelleştir > Ayarlar kısmından açıp kapatabilirsiniz.
 • 2 Farklı Sayfa tasarımı mevcuttur. Bunlar; sağ kenar çubuğu ve tam genişlik. Bir sayfa oluştururken sayfa tipini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.
 • Popüler Kanallar Widgeti dahil edildi. Artık her kanalın izlenme verileri herhangi bir eklentiye gerek duymadan kendiliğinden sisteme eklenir ve Kenar çubuğuna ekleyeceğiniz bileşen ile listeletebilirsiniz. Üstelik listelenmesi gereken sayıyı yine bileşen arayüzünden belirleyebilirsiniz.
 • Yayın Akışı Widgeti eklendi. Kanala tanımlayacağınız yayın akışı bağlantısından yayın akışını çekecek ve kenar çubuğunda gösterebileceksiniz. (Yayın akışı bağlantısı tanımlanmamış kanalda gözükmeyecektir.) Yayın akışı widgeti içeriği AJAX ile çekilmekte olup sitenin hızına zarar vermemektedir.
 • Anasayfa ve Kanal sayfasında yer alan ” Şuanda Yayındaki ProgramlarAJAX ile çekilmekte olup site yüklendikten sonra otomatik olarak açılır.
 • Şimdiki Program Kanal Sayfası Title yanında gösterilmektedir. Bu özellik, AJAX ile çekilmekte ve sistemin hızına herhangi bir zarar vermemektedir.
 • Dilediğiniz kanalı yayına kapatabilirsiniz. Üstelik ziyaretçinin karşılaşacağı mesaj başlığını ve mesaj içeriğini yine belirleyebilirsiniz.
 • Gereksiz indexlerle uğraşmayın diye AJAX “Daha Fazla Yükle” Sayfalama sistemi temaya dahil edilmiştir.
 • Öne Çıkarmak istediğiniz Kanal ve sıralarını manuel olarak belirleyip, anasayfada gösterebilmeniz için Öne çıkan kanallar widgeti ve sistemi dahil edilmiştir. Bileşenler kısmından Anasayfa Widget Alanı sidebarına Öne Çıkan kanallar Widgetini ekleyin ardından başlığı ve Gösterilmesini istediğiniz Kanal sayısını girmeniz yeterli olacaktır.
 • Hata bildirme formu için herhangi bir iletişim formu eklentisi kullanabilirsiniz. İletişim formunuzu oluşturduktan sonra size verdiği “shortcode”‘u Özelleştir > Genel Ayarlar > Hata Bildirme Formu Kodu kısmına eklemeniz yeterli olacaktır.

Tavsiye Edilen Eklentiler

Yoast Seo: Gerekli tüm seo ayarlarını yapabileceğiniz ve semantik yapı ekleyebileceğiniz eklenti. Ayrıca site haritasıda eklentiyle birlikte gelmekte.

Akismet: Spam yorumlardan sitenizi uzak tutmaya yarayan başarılı bir eklenti. Alternatif olarak anti-spam eklentisi de kullanabilirsiniz.

Contact 7: Sitede yer alan iletişim kısımlarını bu eklentiyle sağlayabilirsiniz. Yine daha önce kullandığınız alternatif bir eklenti varsa onuda kullanabilirsiniz.